AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazar-dvouosý brzděný přívěs VZ 33 2,0T B2 3,30x1,70/0,35
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Bazar-dvouosý brzděný přívěs VZ 33 2,0T B2 3,30x1,70/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Our price VAT excl.: 46 446 CZK | |
| 49 900 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Ojetý tovární nákladní přívěs se zesíleným základním rámem. Sklopné odnímatelné bočnice alu 350 mm, možnost provedení plato. Přívěs je po celkové prohlídce a seřízení - kontrola elektroinstalace, kompletní servis brzd, 4x brzdový lanovod, nový přívěsný kloub.Přívěs je osazen zesílenými nápravami 2x1300kg, nájezdová brzda 2600kg. Záruka 6 měsíců. STK do 6/2020.
Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje.
UPOZORNĚNÍ: Cena pro neplátce DPH je 49.900,- vč.DPH dle §90 o DPH. Cena pro plátce DPH činí 56.200,- vč. DPH
V ceně nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele.
Ceník předprodejních služeb ZDE.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 4644,- Kč a splátkou od 1294,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 2000 kg |
| Standby weight: ** | 490 kg |
| Payload: | 1510 kg |
| The length of load area: | 3300 mm |
| The width of load area: | 1708 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2009 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2009 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
kola 13" - 2 x přední pneu 60%, zadní 2 x 80%, tlumiče na nápravách - 100 km / hod, značkové německé nápravy AL-KO Kober SRN, opěrné kolečko, přední + zadní otevírací čelo, 12 x kotvící oko.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































