AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
| Our price VAT excl.: 69 700 CZK | |
| 84 337 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravový nebrzděný nákladní přívěs s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Hliníkové eloxované bočnice výšky 300 mm + 100 mm obvodový pevnostní reling, překrývací plachta ložné plochy s výztuhama. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | new |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 388 kg |
| Payload: | 362 kg |
| The length of load area: | 4160 mm |
| The width of load area: | 1520 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 140 km/h |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 300 mm |
| Tarpaulin: | with tarpaulin |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- ALU eloxované bočnice, výška 300 mm + obvodový reling 100 mm
- přední a zadní čelo otevírací, možnost demontáže
- překrývací plachta s výztuhama
- 10x kotvící třmen pogumovaný v podlaze
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek



















