AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík dvounápravový ZV 32 750kg N2 3,00x1,80 13" plato"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěsný vozík dvounápravový ZV 32 750kg N2 3,00x1,80 13" plato"
| Our price VAT excl.: 43 500 CZK | |
| 52 635 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Dvounápravové nebrzděné univerzální plato s koly pod ložnou plochou, vhodné pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi, značkovými nebrzděnými německými nápravami AL-KO/KNOTT SRN (2x750kg) na 1500kg, dokladově 750kg - bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E!
Záruka, platnost STK 6 let. Možnost výhodného splácení vč. havarijního a povinného pojištění. Pro podnikatelské subjetky možnost splátkového prodeje s akontací od 10%.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 277 kg |
| Payload: | 473 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové nápravy KNOTT/AL-KO SRN (2x750kg) na 1500kg
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic - pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, ALU bočnice, nástavba bočnic, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































