AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěs za osobní auto ZV 32 750kg N1 3,00x1,80 plato" 13"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěs za osobní auto ZV 32 750kg N1 3,00x1,80 plato" 13"
| Our price VAT excl.: 37 100 CZK | |
| 44 891 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravové nebrzděné univerzální plato s koly pod ložnou plochou vhodné pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven značkovou nebrzděnou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN (750kg) a 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Pro podnikatelské subjetky možnost splátkového prodeje s akontací od 10 % včetně povinného a havarijního pojištění.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 3710,- Kč a splátkou od 1034,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 280 kg |
| Payload: | 470 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- nebrzděná značková náprava KNOTT/AL-KO SRN (750kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, ALU bočnice, nástavba bočnic, zesílená náprava na 1300kg, zesílená tažná spojka, zátěžová pneu, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































