AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěs za osobní auto ZV 32 1,3T B1 3,00x1,80 13" plato"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěs za osobní auto ZV 32 1,3T B1 3,00x1,80 13" plato"
| Our price VAT excl.: 51 000 CZK | |
| 61 710 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravové brzděné univerzální plato s koly pod ložnou plochou vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz těžkých nákladů a až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven značkovou německou nápravou a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu 165R13"C s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti přívěsu na 750 kg a jeho provoz bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E!!!
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 1300 kg |
| Standby weight: ** | 320 kg |
| Payload: | 980 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značková náprava a brzdný systém KNOTT/AL-KO SRN (1350kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- zátěžové pneu 165R13"C
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- příprava pro tlumiče nápravy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- přední poziční osvětlení
- opěrné kolečko
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, plachta překrývací, plachta s konstrukcí, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy
More results from your search
Přívěs za auto ZV 32 2,0T B2 3,00x1,80/1,35"
Showroom trailer
Dimensions: 3000x1800
Payload: 1496 kg






































