AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs SV 10T 7,40/2,47/3,08
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Nákladní přívěs SV 10T 7,40/2,47/3,08
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Price is negotiable |
|---|
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravový 18-ti paletový vzduchem brzděný nákladní přívěs s plachtou celní lakovanou, ložná výška 3080mm. Podlaha voduvzdorná protiskluzová překližka, hliníkové sklopné odnímatelné bočnice. Záruka 24 měsíců a STK 12 měsíců. Pro podnikatelské subjekty lze přívěs lze profinancovat s akontací od 20% bez doložení příjmů
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | new |
|---|---|
| Total weight: | 10000 kg |
| Standby weight: ** | 2600 kg |
| Payload: | 7400 kg |
| The length of load area: | 7400 mm |
| The width of load area: | 2470 mm |
| Max. Permitted speed: | 90 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 17.5" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 3080 mm |
| Tarpaulin: | with tarpaulin |
vzduchové pérování, kola dvoumontáž 235/75 17,5", brzdová soustava WABCO vč. ABS/EBS, propojovací kabely ABS + elektroinstalace, parkovací brzda, ložná výška 880mm, podlaha 21mm, 1x podpěrná noha vpředu, 2x podpěrná noha zadní, spojení pro oko pr. 40mm horní závěs, náprava SRN, barva černá, zábrany proti podjetí,





































