AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Velmi levný přívěsný vozík SPORT JACHT
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Velmi levný přívěsný vozík SPORT JACHT
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Our price VAT excl.: 4 084 CZK | |
| 4 900 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Přívěsný vozík za osobní auto. Přívěs má novou STK, platnou do 9/2017. Možnost splátkového prodeje. Celková cena pro neplátce 4.900 Kč.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 335 kg |
| Standby weight: ** | 85 kg |
| Payload: | 250 kg |
| The length of load area: | 250 mm |
| The width of load area: | 1250 mm |
| Max. Permitted speed: | 80 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Year of manufacture: | 1982 |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 1982 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Material of sidewalls: | grey plywood |
| The inner height of the loading area: | 950 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
kola 8" pneu -90%, trubková oj, přední otevírací čelo, podpěrná noha
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































