AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
PROFI nebrzděný nákladní přívěs VAD 21 2,06x1,12/0,20 POČ s prodlouženou ojí
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
PROFI nebrzděný nákladní přívěs VAD 21 2,06x1,12/0,20 POČ s prodlouženou ojí
| Our price VAT excl.: 37 000 CZK | |
| 44 770 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Speciální jdnonápravový nebrzděný nákladní PROFI přívěs určený pro profesionální použití. Konstrukci tvoří celosvařovaný ocelový rám ošetřený žárovým zinkováním, zesílenou podlahou - 2x nosná příčka pod ložnou plochou. Přívěs je vybaven masivní prodlouženou ojí o délce 3000 mm a značkovou nápravou AL-KO/KNOTT SRN. Profil, bočnice a podlaha jsou zhotoveny z kvalitní voděodolné tlakově lepené překližky. Otevírací přední a zadní čelo, možnost úplné demontáže pro převoz delšího materiálu.
Záruka 24 měsíců, platnost STK 6 let.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 170 kg |
| Payload: | 580 kg |
| The length of load area: | 2065 mm |
| The width of load area: | 1120 mm |
| Max. Permitted speed: | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | plywood |
| The inner height of the loading area: | 200 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- nebrzděná značková náprava AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný svařovaný pevnostní rám
- 2x nosná příčka pod podlahou
- masivní prodloužená oj o délce 3000 mm (od nápravy k tažné spojce)
- podlaha z voduvzdorné protiskluzové desky - tloušťka 15mm
- přední i zadní čelo otevírací, možnost úplné demontáže
- pneu 13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- trubková oj s možností zasunutí pod podlahu přívěsu
- výška bočnic 200 mm z tlakově lisované voduvzdorné desky
- 4x navařené oko na rámu přívěsu
- přední poziční odrazky
- zadní sdružené svítilny
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek






































