AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 2,7T 4,60x1,94 ližiny
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přepravník automobilů IM 2,7T 4,60x1,94 ližiny
| Our price VAT excl.: 134 700 CZK | |
| 162 987 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s ližinovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Možnost dokoupit přídavné skládací na 1/3 ALU nájezdy pro převoz automobilů s nízkou světlou výškou.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 13470,- Kč a splátkou od 3109,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 698 kg |
| Payload: | 2002 kg |
| The length of load area: | 4600 mm |
| The width of load area: | 1940 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 10'' |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 500mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- výkonná dvoupístová hydraulika pro sklopení plošiny
- 12x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (3940x1,94m) + 670mm činí nájezdové můstky).
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































