AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Orig. price: 281 325 CZK
ušetříte 24 926 CZK (9%)
| Our price VAT excl.: 211 900 CZK | |
| 256 399 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Třínápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních automobilů, těžkých SUV nebo dodávek. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Konstrukční nosnost náprav 4050 kg! Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 3500 kg |
| Standby weight: ** | 926 kg |
| Payload: | 2574 kg |
| The length of load area: | 5410 mm |
| The width of load area: | 2090 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 3 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 10'' |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN (3x 1350kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný rám odolný proti otřesům
- 6x ALU kolo 195/55R10"
- zesílené automatické opěrné kolečko
- zakládací klíny
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4.900,-
- celohliníková podlaha
- provedení 140km/hod
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- 20 ks kotvících třmenů v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- ALU KOLA






































