AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový nákladní přívěs DN 3,0T B2 5,75x2,47/1,70
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
Cargo trailers (TIR) up to 3,5 t
Bazarový nákladní přívěs DN 3,0T B2 5,75x2,47/1,70
Bazarový nákladní přívěs DN 3,0T B2 5,75x2,47/1,70
| Our price VAT excl.: 179 000 CZK | |
| 216 590 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Bazarový dvouonápravový nákladní přívěs s konstrukcí, plachtou a shrnávacími boky v zánovním stavu (najeto do 2 000km). Přívěs lze použít pro mezinárodní dopravu (16 europalet), převoz automobilů nebo jako pojízdnou dílnu. Žárově zinkovaný robustní rám s velkým počtem pevnostních podlahových příček pod podlahou tvoří velkou životnost. Přívěs je vybaven hliníkovými eloxovanými bočnicemi výšky 350 mm - možnost demontáže, rozšířené rohové sloupky, plachta bílá lakovaná - 1700 mm ložná výška, přední čelo pevné, zadní otevírací a odnímatelné. Napínání plachty ráčnou.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 3000 kg |
| Standby weight: ** | 1195 kg |
| Payload: | 1805 kg |
| The length of load area: | 5750 mm |
| The width of load area: | 2470 mm |
| Max. Permitted speed: | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 14" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 1700 mm |
| Tarpaulin: | with tarpaulin |
- značkové německé nápravy a brzdný systém KNOTT SRN
- žárově zinkovaný robustní rám
- pevnostní příčky pod podlahou
- spojení koule ISO 50mm - spodní závěs cca 430mm
- lze i spojení pro oko čep
- ložná plocha - cca 780 mm
- zesílené podpěrné kolečko automat
- zakládací klíny
- kola 195R14C (stav 4x95%)
- rezervní kolo včetně držáku
- 2x podpěrná noha heverovací
- obvodový M-profil pro kotvící třmeny
- podlaha voduvzdorná protiskluzová deska - tl. 15mm
- ALU eloxované bočnice 350 mm, výklopné, možnost demontáže
- PROFI uzávěry bočnic
- shrnovací boky L+P
- napínání plachty ráčnou
- ložná výška 1700 mm
- plachta bílá lakovaná - možnost dodatečného polepu
- výklopné středové sloupky
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem
- provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































