AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěs pro přepravu aut IM 3,0T 4,60x1,94
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěs pro přepravu aut IM 3,0T 4,60x1,94
| Our price VAT excl.: 164 600 CZK | |
| 199 166 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních či osobních automobilů. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 16460,- Kč a splátkou od 3799,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 3000 kg |
| Standby weight: ** | 678 kg |
| Payload: | 2322 kg |
| The length of load area: | 4600 mm |
| The width of load area: | 1940 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 10'' |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- celohliníková podlaha ze skládaných profilů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 610mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- hydraulické sklápění korby pomocí ruční pumpy
- 12x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,00x1,94m) - 600mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































