AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík za osobní auto ZV 32 750kg N1 3,00x1,80/0,35 zesílená náprava AME"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
Car trailers up to 750 kg
Přívěsný vozík za osobní auto ZV 32 750kg N1 3,00x1,80/0,35 zesílená náprava AME"
Přívěsný vozík za osobní auto ZV 32 750kg N1 3,00x1,80/0,35 zesílená náprava AME"
| Our price VAT excl.: 40 500 CZK | |
| 49 005 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravový nebrzděný přívěs s koly pod ložnou plochou a odnímatelnými bočnicemi, vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, profilované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato, nebrzděná zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1300kg. Přívěs je vybaven 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Možnost výhodného splátkového prodeje i s pojištěním.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 4050,- Kč a splátkou od 1129,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 299 kg |
| Payload: | 451 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | galvanized |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- zesílená značková náprava KNOTT/AL-KO SRN na 1300kg
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- profilované bočnice z alu-zinkového plechu výšky 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, zátěžové pneu, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































