AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Orig. price: 61 952 CZK
ušetříte 6 413 CZK (10%)
| Our price VAT excl.: 45 900 CZK | |
| 55 539 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravové nebrzděné nákladní plato s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 313 kg |
| Payload: | 437 kg |
| The length of load area: | 4160 mm |
| The width of load area: | 1520 mm |
| Max. Permitted speed: | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 300 mm
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek
More results from your search
Přívěsný vozík VT 26/16 750kg 2,60x1,62 plato
Showroom trailer
Dimensions: 2600x1600
Payload: 535 kg






































