AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Cyklovlek pro přepravu 10 kol ZV 27 750kg 2,50x1,48
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
Car trailers up to 750 kg
Cyklovlek pro přepravu 10 kol ZV 27 750kg 2,50x1,48
Cyklovlek pro přepravu 10 kol ZV 27 750kg 2,50x1,48
| Our price VAT excl.: 104 000 CZK | |
| 125 840 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 290 738
Speciální nebrzděný cyklovlek s nízkou ložnou pro přepravu až 10 jízdních kol. Konstrukci tvoří zesílený celosvařovaný rám žárově zinkovaný, robustní ocelový žárově zinkovaný stojan na kola, podlaha protiskluzová voděodolná deska tl. 15 mm a masivní oj ve tvaru "V". Přívěs je osazen nebrzděnou zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1300kg, 13" pneu - výborné těžiště a jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 209 kg |
| Payload: | 541 kg |
| The length of load area: | 2500 mm |
| The width of load area: | 1480 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- zesílená značková náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1300kg
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- přídavné příčky pod podlahou
- masivní oj ve tvaru "V"
- podlaha z tlakově lepené voděodolné jednodílné desky - tl. 15mm
- vyvýšené přední čelo z tlakově lepené desky - výška 1000 mm
- pneu 165/70R13" s vysokým nájezdem kilometrů
- svařovaný žárově zinkovaný stojan na přepravu až 10 kol
- ocelová madla na obou stranách předního čela
- přední + zadní poziční osvětlení
- zadní sdružené svítilny
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
More results from your search
Nebrzděný přívěsný vozík ZV 32/35 750kg N2...
Showroom trailer
Dimensions: 3500x1800
Payload: 443 kg






































