AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Vlek za auto - ZV 22 1,3T B1 2,55x1,50/0,35
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Vlek za auto - ZV 22 1,3T B1 2,55x1,50/0,35
Orig. price: 66 731,50 CZK
ušetříte 6 352,50 CZK (10%)
| Our price VAT excl.: 49 900 CZK | |
| 60 379 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravový brzděný přívěs s koly pod ložnou plochou a odnímatelnými bočnicemi, vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 3 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato. Přívěs je vybaven značkovou německou nápravou a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu 165R13"C s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti na 750kg bez nutnosti řidičského průkazu skupiny E!!!
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 1300 kg |
| Standby weight: ** | 300 kg |
| Payload: | 1000 kg |
| The length of load area: | 2555 mm |
| The width of load area: | 1500 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značková náprava a brzdný systém KNOTT/AL-KO SRN (1350kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 3ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- zátěžové pneu 165R13"C
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- příprava pro tlumiče nápravy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- přední poziční osvětlení
- opěrné kolečko
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































