AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový valníkový přívěs ZV 32 2,7T B2 3,00x1,80/0,35
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Bazarový valníkový přívěs ZV 32 2,7T B2 3,00x1,80/0,35
| Our price VAT excl.: 66 100 CZK | |
| 79 981 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Bazarový dvounápravový přívěs s velmi vysokou užitečnou hmotností - cca 2254kg, možnost nakládání z boční strany, plně otevírací a odnímatelné ALU bočnice, pro převoz až 4 europalet, možnost vybavení konstrukcí a plachtou, značkové nápravy SRN KNOTT SRN 2 x 1350 kg !!. Celková hmotnost vozíku 2700kg.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 416 kg |
| Payload: | 2284 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1810 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2025 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2025 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- zesílené značkové nápravy SRN KNOTT na 2700 kg
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životnostní
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- zesílené opěrné kolečko
- brzdový systém vybaven couvací automatikou
- zakládací klíny
- ALU bočnice sklopné, odnímatelné, eloxované výšky 350mm
- možnost provedení plato
- podlaha z voděodolné protismykové desky, síla 15 mm
- 6x kotvící třmen v podlaze
- odnímatelné rohové sloupky
- kola 13"
- žárově zinkovaný rám
- provedení na 130km/hod
- kvalitní elektroinstalace 13 PIN
- přední + zadní čelo sklopné a odjímatelné
- příprava pro plachtovou konstrukci nebo nástavbu bočnic
- ryze český výrobek
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































