AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Dvouosý přívěs v provedení plato ZV 22 2,7T B2 2,55x1,50 13" plato
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
Přívěsy do 3500Kg
Dvouosý přívěs v provedení plato ZV 22 2,7T B2 2,55x1,50 13" plato
Dvouosý přívěs v provedení plato ZV 22 2,7T B2 2,55x1,50 13" plato
| Our price VAT excl.: 58 600 CZK | |
| 70 906 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Dvounápravové brzděné univerzální plato s koly pod ložnou plochou, vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 3 ks europalet a všeobecného zboží. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu 165R13"C s vysokým nájezdem kilometrů, výbornými jízdními vlastnostmi a vysokou užitečnou hmostností - cca 2370 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti přívěsu v TP!
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 330 kg |
| Payload: | 2370 kg |
| The length of load area: | 2550 mm |
| The width of load area: | 1500 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové nápravy a brzdný systém KNOTT/AL-KO SRN (2x1350kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 3ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- zátěžové pneu 165R13"C
- výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- přední poziční osvětlení
- zesílené opěrné kolečko
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
ALU bočnice, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, plachta překrývací, plachta s konstrukcí, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































