AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Hydraulicky sklopný přepravník AD 3,5T 5,17x2,09 PLATO"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
Přívěsy do 3500Kg
Hydraulicky sklopný přepravník AD 3,5T 5,17x2,09 PLATO"
Hydraulicky sklopný přepravník AD 3,5T 5,17x2,09 PLATO"
| Our price VAT excl.: 152 400 CZK | |
| 184 404 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální hydraulicky sklopný přívěs vhodný k přepravě těžkých a dlouhých automobilů, dodávek, mechanizace, malotraktorů. Přívěs má zesílenou podlahu 18mm. Možnost dovybavit al. bočnice - provedení valník + plachtu včetně konstrukce. Přívěs v záruce 12 měsíců, možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP! Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 15240,- Kč a splátkou od 3518,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 3500 kg |
| Standby weight: ** | 815 kg |
| Payload: | 2685 kg |
| The length of load area: | 5170 mm |
| The width of load area: | 2095 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- ochranný rám vč.přestavné tyče
- kola 195/50R13C
- 12x kotvící třmen
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4.900,-
- AL- KO nápravy SRN,
- zesílená podlaha 18mm
- dvoupístová hydraulika
- poziční LED osvětlení
- možnost provedení 130km/hod
More results from your search
Přívěsný vozík ZV 22 750kg N1 2,55x1,50 plato
Showroom trailer
Dimensions: 2555x1500
Payload: 560 kg
Nebrzděný přívěsný vozík ZV 32/35 750kg N2...
Showroom trailer
Dimensions: 3500x1800
Payload: 443 kg






































