AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přívěs ZV 26 N1 skl 2,50x1,25/0,35 POČ, zesílená náprava
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
For quad bike, lawn mower and small tractor transport
Sklopný přívěs ZV 26 N1 skl 2,50x1,25/0,35 POČ, zesílená náprava
Sklopný přívěs ZV 26 N1 skl 2,50x1,25/0,35 POČ, zesílená náprava
| Our price VAT excl.: 26 900 CZK | |
| 32 549 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Bazarový 3 paletový PROFI přívěs pro převoz sekaček, zahradní mechanizace, sypkých materiálů, zesílená náprava na 1 300Kg masivní spodní rám.
Přívěs ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu. Záruka 6 měsíců, STK platná.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 2690,- Kč a splátkou od 750,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 201 kg |
| Payload: | 549 kg |
| The length of load area: | 2500 mm |
| The width of load area: | 1250 mm |
| Max. Permitted speed: | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Year of manufacture: | 2020 |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2020 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | plywood |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- slopný přívěs na oji
- přední a zadní otevírací čelo
- pneu 165/70R13 ( 2 x 90 % )
- 4 x kotvící miska na podlaze
- žárově zinkovaný svařovaný rám
- značková zesílená náprava 1300 kg
- zesílená tažná spojka 1500 kg
- masivní oj ve tvaru V
- konstrukční rychlost 130 km/h
- elektroinstalace 7 PIN / 12V






































