AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přepravník automobilů AF 1,8T 3,60x2,005
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
For quad bike, lawn mower and small tractor transport
Sklopný přepravník automobilů AF 1,8T 3,60x2,005
Sklopný přepravník automobilů AF 1,8T 3,60x2,005
| Our price VAT excl.: 76 600 CZK | |
| 92 686 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální jednonápravový přepravník automobilů s koly pod ložnou plochou. Velmi kompaktní a lehký přívěs s jednoduchou obsluhou. Konstrukci přívěsu tvoří žárově zinkovaný rám s výbornými jízdními vlastnostmi, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Plynulé naklápění ložné plochy pomocí bezúdržbových plynokapalinových tlumičů. Přívěs je vybaven zesílenou značkovou nápravamou a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN (1800 kg), nízkoprofilovými pneu 195/50 R13"C. Vysoká užitečná hmotnost - cca 1321 kg a splňující certifikaci VDI 2700!
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 1800 kg |
| Standby weight: ** | 479 kg |
| Payload: | 1321 kg |
| The length of load area: | 3600 mm |
| The width of load area: | 2005 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značková zesílená náprava a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životností
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- sklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů
- splňující certifikaci VDI 2700!
- 2ks nájezdů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/50R13"C
- nízká nákladová výška
- příprava pro naviják
- příprava pro tlumiče nápravy
- 2x rychloupínací klín
- 2x zakládací klín
- zesílené opěrné kolečko tl. 60 mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče nápravy






































