AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
For quad bike, lawn mower and small tractor transport
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Orig. price: 61 952 CZK
ušetříte 6 413 CZK (10%)
| Our price VAT excl.: 45 900 CZK | |
| 55 539 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravové nebrzděné nákladní plato s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 313 kg |
| Payload: | 437 kg |
| The length of load area: | 4160 mm |
| The width of load area: | 1520 mm |
| Max. Permitted speed: | 140 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 13" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 300 mm
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek
More results from your search
Přívěsný vozík VT 26/16 750kg 2,60x1,62 plato
Showroom trailer
Dimensions: 2600x1600
Payload: 535 kg






































