AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přepravník automobilů AF 2,7T 12" 4,00x2,005
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Trailers
Offer of trailers
For quad bike, lawn mower and small tractor transport
Sklopný přepravník automobilů AF 2,7T 12" 4,00x2,005
Sklopný přepravník automobilů AF 2,7T 12" 4,00x2,005
Orig. price: 126 082 CZK
ušetříte 22 264 CZK (18%)
| Our price VAT excl.: 85 800 CZK | |
| 103 818 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální dvounápravový přepravník automobilů s koly pod ložnou plochou, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří žárově zinkovaný rám s výbornými jízdními vlastnostmi, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Plynulé naklápění ložné plochy pomocí bezúdržbových plynokapalinových tlumičů. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu R12"C s vysokým nájezdem kilometrů. Užitečná hmotnost - cca 2146 kg a splňující certifikaci VDI 2700!
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 8580,- Kč a splátkou od 2392,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 554 kg |
| Payload: | 2146 kg |
| The length of load area: | 4000 mm |
| The width of load area: | 2005 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 12" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové zesílené nápravy a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životností
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- sklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů
- splňující certifikaci VDI 2700!
- 2ks nájezdů
- zátěžová kola R12"C s vysokým nájezdem kilometrů
- nízká nákladová výška
- příprava pro naviják
- příprava pro tlumiče náprav
- 2x rychloupínací klín
- 2x zakládací klín
- zesílené opěrné kolečko tl. 60 mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče náprav







































