AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík pro přepravu mechanizace ZV 32 750kg N1 3,00x1,80" 10" zesílená náprava
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěsný vozík pro přepravu mechanizace ZV 32 750kg N1 3,00x1,80" 10" zesílená náprava
| Our price VAT excl.: 41 000 CZK | |
| 49 610 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Jednonápravové nízkoložné nebrzděné plato s koly pod ložnou plochou vhodné pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven značkovou nebrzděnou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN (1300kg), pneu 195/55 10"C a tvoří velmi nízkou nákladovou výšku cca 600mm - výborné jízdní vlastnosti a nízké těžiště.
Záruka, STK platná 6 let.
Možnost prodeje na splátky. Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10% včetně povinného a havarijního pojištění.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 750 kg |
| Standby weight: ** | 230 kg |
| Payload: | 520 kg |
| The length of load area: | 3000 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I do not need |
| Braking: | Unbraked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 10'' |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- zesílená nebrzděná značková náprava KNOTT/AL-KO SRN (1300kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- zátěžové nížkoprofilové pneu 195/55R10"C
- velmi nízká nákladová výška - cca 600mm, výborné těžiště
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, ALU bočnice, nástavba bočnic, zesílená náprava na 1300kg, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































