AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník mechanizace BT 6,5T 3,62x2,03/0,40 rampa, protiskluzová guma
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přepravník mechanizace BT 6,5T 3,62x2,03/0,40 rampa, protiskluzová guma
| Our price VAT excl.: 614 000 CZK | |
| 742 940 CZK VAT incl. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Dvounápravový vzduchem brzděný přívěs s koly vedle ložné plochy vhodný pro převoz stavební mechanizace a těžkých strojů. Konstrukci tvoří ocelový žárově zinkovaný rám s pevnými ocelovými bočnicemi výška 400 mm, podlaha z voděodolné tlakově lepené desky potažené vysoce pevnou podlahovou gumou. Zadní zesílená nájezdová rampa potažená podlahovou gumou - výška rampy 2300 mm s ručním navijákem pro spouštění a zvedání rampy. Přívěs je vybaven značkovými zesílenými nápravami AL-KO SRN a brzdnou soustavou WABCO včetně ABS a výškově stavitelnou ojí pro oko - čep 40 a 50 mm.
Záruka 24 měsíců, STK platná.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | new |
|---|---|
| Total weight: | 6500 kg |
| Standby weight: ** | 1912 kg |
| Payload: | 4588 kg |
| The length of load area: | 3620 mm |
| The width of load area: | 2030 mm |
| Max. Permitted speed: | 80 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | no |
| Tires: | 17.5" |
| Material of sidewalls: | galvanized |
| The inner height of the loading area: | 400 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové zesílené německé nápravy AL-KO SRN
- vzduchový brzdný systém WABCO včetně ABS a parkovací brzdou
- ocelový celosvařovaný žárově zinkovaný rám
- zesílená podlaha z voděodolné tlakově lepené desky potažené podlahovou gumou tl. 6 mm
- ocelové žárově zinkované bočnice výšky 400 mm, pevné
- výškově stavitelná oj v rozmezí 500 - 1010 mm
- spojení pro oko průměr 40 mm
- alternativně za příplatek lze dodat oko pr. 50 mm
- zakládací klíny
- zesílené opěrné kolečko automat
- 10x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v obvodovém M-profilu
- rezervní kolo vč. držáku
- pochozí blatníky
- kola 205/65R 17,5"
- robustní nájezdová rampa z ocelového roštu a voděodolné desky s podlahovou gumou - výška rampy 2300 mm
- ruční naviják pro spouštění a zvedání rampy
- 2 x zásuvka 7 pólů
- kvalitní elektroinstalace 24V
- konstrukční rychlost 80km/hod
- ryze český výrobek






































