AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs AVG 10T 6,60x2,48/0,40 valník
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Nákladní přívěs AVG 10T 6,60x2,48/0,40 valník
| Our price VAT excl.: 589 000 CZK | |
| 712 690 CZK VAT incl. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální vzduchem brzděný jednoosý valník s celkovou hmotností 10.000kg. Přívěs má zesílenou konstrukci a podlahu pro přepravu stavební mechanizace, kolových a pásových bagrů. Na přívěs lze vyrobit plachtu včetně konstrukce do výšky 4,0m, podlaha 24mm, odnímatelné a sklopné dělené eloxované bočnice 400mm. Z přívěsu lze demontovat bočnice a sloupky - provedení plato. Stavitelná oj v rozmezí cca. 460 - 750 mm. Vzduchové pérování zajišťuje vysoký kilometrický proběh pneumatik a komfortní jízdní vlastnosti. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu nebo úvěru s akontací od 20%. Záruka 12 měsíců.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 58900,- Kč a splátkou od 13597,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 10000 kg |
| Standby weight: ** | 2300 kg |
| Payload: | 7700 kg |
| The length of load area: | 7400 mm |
| The width of load area: | 2480 mm |
| Max. Permitted speed: | 90 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 1 axle |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 17.5" |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- spojení horní závěs oko průměr čepu 40mm nebo 50mm
- stavitelná oj v rozmezí cca. 460 - 750 mm
- rezervní kolo 235/75R17,5"
- značková BPW - SRN náprava
- dvoumontáž, brzdová soustava Wabco včetně EBS/ABS,
- parkovací brzda TRISTOP
- propojovací kabel ABS, zábrany proti podjetí
- přední heverovací opěrná noha
- 2x zadní výsuvné podpěry pro najíždění mechnizace
- systém přizvedávání
- spouštění ložné plochy
- prodloužená oj na 1800 mm
- elektroinstalace 2 x 7 PIN + případná redukce
- obvodová kotvící lišta Multilock
- ryze český výrobek






































