AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový nízkoložný PROFI přívěs ZV 33 2,7T B2 3,33x1,70/0,35 10"
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Bazarový nízkoložný PROFI přívěs ZV 33 2,7T B2 3,33x1,70/0,35 10"
| Our price: 69 900 CZK | |
| Bez možnosti odpočtu DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Bazarový dvounápravový nízkoložný brzděný valník na přepravu až 5 europalet, techniky a zboží s robustním celosvařovaným žárově zinkovaným rámem. Hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato, německé nápravy a nájezdová brzda AL-KO SRN. Přívěs je vybaven pneu 195/55 10"C a tvoří velmi nízkou nákladovou výšku cca 570mm - výborné jízdní vlastnosti a nízké těžiště.
Přívěs po celkové kontrole a servisu, seřízení brzdového systému, nové lanovody, nové táhlo. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Celková cena 76 300,-Kč pro neplátce DPH dle § 90, zákona 235/2004.
Pro plátce DPH možnost ceny s uplatněním DPH 21% dle §90 zákona odstavec 2 zákona 235/2004 sb: 64.710,- bez DPH, 78.299,- s DPH 21%.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 465 kg |
| Payload: | 2235 kg |
| The length of load area: | 3330 mm |
| The width of load area: | 1700 mm |
| Max. Permitted speed: | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2017 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 10'' |
| Material of sidewalls: | alu |
| The inner height of the loading area: | 350 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- robustní celosvařovaný rám s nosností 3500kg
- 8ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- zesílené opěrné kolečko automat
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- zadní sklopné a odnímatelné čelo
- přední čelo pevné
- nízkoprofilové zátěžové pneu 195/55R10"C (stav 4x80%)
- rezervní kolo včetně držáku
- velmi nízká nákladová výška - cca 570mm, výborné těžiště
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































