AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazar-dvouosý brzděný přívěs s plachtou MARO 2,5T 4,90x2,06/1,69
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Bazar-dvouosý brzděný přívěs s plachtou MARO 2,5T 4,90x2,06/1,69
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Our price VAT excl.: 39 500 CZK | |
| 47 795 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Ojetý nákladní plachtový přívěs. Zadní otevírací čelo, odnímatelné bočnice, odnímatelná plachtová konstrukce, přívěs je vhodný za osobní a dodávková vozidla. Plachta celní původní,stav 20 %, barva červená, ložná výška 1690mm. Přívěs je po celkové prohlídce a seřízení,4x nový lanovod a 1x ložisko, záruka 6 měsíců.Nově stk do 10/2018 !!. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů. V ceně nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 2500 kg |
| Standby weight: ** | 830 kg |
| Payload: | 1670 kg |
| The length of load area: | 4900 mm |
| The width of load area: | 2060 mm |
| Max. Permitted speed: | 80 km/h |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2000 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2000 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 14" |
| Material of sidewalls: | plywood |
| The inner height of the loading area: | 1690 mm |
| Tarpaulin: | with tarpaulin |
kola 14", pneu 50%+rezervní kolo stav pneu 50 %, značkové německé nápravy AL-KO Kober SRN, opěrné kolečko, 2x zakládací klíny, přední otevírací čelo. Plachta celní , barva červená.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg
Bazarový skříňový přívěs za auto ZV 31 B1 1,3T...
Used trailer
Dimensions: 3010x1540
Payload: 663 kg






































