AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
| Unser Preis ohne MwSt.: 1 290 000 CZK | |
| 1 560 900 CZK inkl. MwSt. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Třínápravový točnicový přívěs pro převoz kontejnerů dle normy DIN 30722, celkové délky cca. 6,5m. Žárově- zinkovaný nosný žebřinový rám s tvarovanými nosníky a příčnými žebry, točna pro vyšší zatížení. Podélníky I profil proměnného průřezu jejichž horní pásnice slouží pro vedení vozíčku přesunu kontejneru. Kola 19,5", zvedání 2. nápravy. Pneumaticko - mechanické kotvení pro ROLO kontejnery ovládané dvoucestným ventilem s mechanickým jištěním Wabco.
Celková hmotnost 24000 kg (povolená) / 27000 kg (technická)
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 129000,- Kč a splátkou od 29779,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 24000 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 4150 kg |
| Nutzgewicht: | 19850 kg |
| Länge der Ladefläche: | 6500 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2500 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 90 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 19.5" |
| Plane: | ohne Plane |
- 3 x náprava BPW 9 tun
- žárově zinkovaný rám
- kotoučové brzdy, zvedání 2. nápravy
- vzduchové pérování, vypouštění vzduchu z vaků při odjištění kontejneru
- parkovací brzda pruž. válce TRISTOP, SMARTBOARD
- kola dvoumontáž 265/70R19,5
- vedení kontejneru pomocí vodících kladek s vaničkami pro uložení rolen kontejneru
- jištění kontejneru pneumaticko - mechanické, 2 ks pryžové dosedací dorazy proti podélnému posuvu, vyztužené přední čelo
- elektroinstalace 24 V/ 15 PIN ( případná redukce 2 x 7 PIN )
- kompletní LED osvětlení + 2 x couvací reflektor
- zadní ochrana proti podjetí
- rezervní kolo, klíč, 2 x zakládací klín, schránka na nářadí
- reflexní značení
- ryze česká výroba
Weitere Suchergebnisse
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,6T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1020 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,8T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg
Přívěsný vozík ZV26B1 1,8T/ 1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg






































