AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík pro přepravu aut AT 07
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přívěsný vozík pro přepravu aut AT 07
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Our price VAT excl.: 49 500 CZK | |
| 59 895 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Tovární přepravník automobilů ve velmi dobrém technickém stavu vhodný i pro přepravu širokých automobilů. Přívěs je po celkové kontrole a seřízení - záruka 6 měsíců. Platná STK 8/2014. Pro podnikatelské subjekty možnost výhodného úvěru s odpočtem DPH 21% s akontací od 20% bez doložení příjmů tj.9.900,-Kč a splátkou 1.650,-Kč vč. havarijního pojištění, vč. povinného ručení, akce spoluúčast na škodě jen 1% 1000,-Kč.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | used |
|---|---|
| Total weight: | 2000 kg |
| Standby weight: ** | 520 kg |
| Payload: | 1480 kg |
| The length of load area: | 4080 mm |
| The width of load area: | 2000 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Year of manufacture: | 2007 |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2007 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 13" |
| Material of sidewalls: | galvanized |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
provedení 100km/hod - přídavné tlumiče na nápravách, značkové nápravy a brzdy AL-KO s couvací automatikou, žárově zinkovaný šroubovaný rám, kola 13" - 50%, podpěrné kolečko,2ks nájezdů, zakládací klíny, značkový naviják AL-KO 900kg,
More results from your search
Bazarový přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09
Used trailer
Dimensions: 5010x2090
Payload: 2005 kg






































