AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Valník 10t AVG 6,30/1,80/0,40
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Valník 10t AVG 6,30/1,80/0,40
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Price is negotiable |
|---|
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální hydraulicky sklopný přepravník pro bagry, smykové nakladače, stavební mechanizaci, značkovací stroje, zdvihací plošiny, vysokozdvižné vozíky aj. Zvedání ložné plochy pomocí hydraulických válců, pohon pomocí hydraulické pumpy. Nízká ložná plocha mezi koly přívěsu. Záruka a STK 24 měsíců. Pro podnikatelské subjekty lze přívěs profinancovat s akontací od 20%.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | new |
|---|---|
| Total weight: | 10000 kg |
| Standby weight: ** | 2980 kg |
| Payload: | 7020 kg |
| The length of load area: | 6300 mm |
| The width of load area: | 1800 mm |
| Max. Permitted speed: | 90 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels next |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 17.5" |
| Material of sidewalls: | steel with surface treatment |
| The inner height of the loading area: | 400 mm |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
značkové SRN nápravy vzduchem brzděné s ABS, hydraulicky sklopná zadní nájezdné čelo + hydraulicky sklopná korba, výškově stavitelná přední podpěra, kotvící třmeny podlaze 12ks, kola 17,5", nosný žebřinový rám zinkovaný vhodný pro převoz strojů, vzduchové pérování s možností zvedání a spouštění ložné plochy, ocelové žárově zinkované bočnice 400mm, podlaha voduvzdorná překližka 27mm, spojení pro oko horní závěs pr. 50mm,





































