AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík ZV 32 1,3T B1 3,00x1,80 10" plato*
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Přívěsný vozík ZV 32 1,3T B1 3,00x1,80 10" plato*
| Unser Preis ohne MwSt.: 51 000 CZK | |
| 61 710 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednonápravové brzděné nízkoložé plato s koly pod ložnou plochou vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz těžkých nákladů a až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník, značková německá náprava a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN. Přívěs je vybaven zátěžovými pneu 195/55R10"C a tvoří velmi nízkou nákladovou výšku cca 610 mm - výborné jízdní vlastnosti a nízké těžiště.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti přívěsu na 750 kg a jeho provoz bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E!!!
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 1300 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 270 kg |
| Nutzgewicht: | 1030 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1800 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 10'' |
| Bordwand-Material: | alu |
| Plane: | ohne Plane |
- značková náprava a brzdný systém KNOTT/AL-KO SRN (1350kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- zátěžové nížkoprofilové pneu 195/55R10"C
- velmi nízká nákladová výška - cca 610mm, výborné těžiště
- výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- příprava pro tlumiče nápravy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- přední poziční osvětlení
- opěrné kolečko
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, plachta překrývací, plachta s konstrukcí, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































