AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Dvouosý brzděný přívěs k přepravě automobilů PT 2,5T**
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Dvouosý brzděný přívěs k přepravě automobilů PT 2,5T**
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Unser Preis ohne MwSt.: 111 464 CZK | |
| 134 872 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvouosý brzděný nákladní přívěs s koly vně ložné plochy určený k přepravě automobilů. Tento model nabízí nízko posazenou ložnou plochu zaručující vynikající jízdní vlastnosti a vysokou stabilitu. Konstrukci tvoří ocelový rám ošetřený žárovým zinkováním, jenž zaručuje dlouholetou životnost. Ložná plocha je hydraulicky sklopná pomocí ruční pumpy a tvoří ji ocelové perforované pojezdové plechy. To umožňuje fixaci přepravovaného vozidla v jakékoliv poloze. Přívěs je vybaven mechanickou nájezdovou brzdou a nápravami s couvací automatikou od německé firmy AL-KO Kober, nebo KNOTT. Odpružení náprav je provedeno speciálními pryžovými elementy s vysokým vlastním útlumem. Spojení pro kouli ISO 50. Možnost provedení 130km/h
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 2500 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 590 kg |
| Nutzgewicht: | 1910 kg |
| Länge der Ladefläche: | 4130 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1920 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 80 km/h | 100 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 13" |
| doplňky přívěsu PT | cena bez DPH | cena včetně DPH |
|
provedení bez nájezdů |
v ceně | v ceně |
| opěrné kolečko | v ceně | v ceně |
| plastové zakládací klíny | v ceně | v ceně |
| rychloupínací dorazy ložné plochy | v ceně | v ceně |
| provedení 100 km/h - tlumiče | 4360 Kč | 5276 Kč |
| rezerva včetně držáku | 3900 Kč | 4719 Kč |
| mechanický naviják vč. lana a držáku | 7800 Kč | 9438 Kč |






































