AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
PROFI nebrzděný nákladní přívěs VAD 21 2,06x1,12/0,20 POČ s prodlouženou ojí
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
PROFI nebrzděný nákladní přívěs VAD 21 2,06x1,12/0,20 POČ s prodlouženou ojí
| Unser Preis ohne MwSt.: 37 000 CZK | |
| 44 770 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Speciální jdnonápravový nebrzděný nákladní PROFI přívěs určený pro profesionální použití. Konstrukci tvoří celosvařovaný ocelový rám ošetřený žárovým zinkováním, zesílenou podlahou - 2x nosná příčka pod ložnou plochou. Přívěs je vybaven masivní prodlouženou ojí o délce 3000 mm a značkovou nápravou AL-KO/KNOTT SRN. Profil, bočnice a podlaha jsou zhotoveny z kvalitní voděodolné tlakově lepené překližky. Otevírací přední a zadní čelo, možnost úplné demontáže pro převoz delšího materiálu.
Záruka 24 měsíců, platnost STK 6 let.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 170 kg |
| Nutzgewicht: | 580 kg |
| Länge der Ladefläche: | 2065 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1120 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | Sperrholz |
| Ladenflächenhöhe innen: | 200 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- nebrzděná značková náprava AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný svařovaný pevnostní rám
- 2x nosná příčka pod podlahou
- masivní prodloužená oj o délce 3000 mm (od nápravy k tažné spojce)
- podlaha z voduvzdorné protiskluzové desky - tloušťka 15mm
- přední i zadní čelo otevírací, možnost úplné demontáže
- pneu 13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- výška bočnic 200 mm z tlakově lisované voduvzdorné desky
- 4x navařené oko na rámu přívěsu
- přední poziční odrazky
- zadní sdružené svítilny
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek






































