AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
| Unser Preis ohne MwSt.: 69 700 CZK | |
| 84 337 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednonápravový nebrzděný nákladní přívěs s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Hliníkové eloxované bočnice výšky 300 mm + 100 mm obvodový pevnostní reling, překrývací plachta ložné plochy s výztuhama. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 388 kg |
| Nutzgewicht: | 362 kg |
| Länge der Ladefläche: | 4160 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1520 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 140 km/h |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 300 mm |
| Plane: | mit Plane |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- ALU eloxované bočnice, výška 300 mm + obvodový reling 100 mm
- přední a zadní čelo otevírací, možnost demontáže
- překrývací plachta s výztuhama
- 10x kotvící třmen pogumovaný v podlaze
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek
Weitere Suchergebnisse
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,6T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1020 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,8T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg
Přívěsný vozík ZV26B1 1,8T/ 1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg






































