AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Třístranný sklápěcí přívěs ATS 3SKS 3,0T 3,32x1,70/0,35 ECO v elektrice
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Kippanhänger, Kipper
Třístranný sklápěcí přívěs ATS 3SKS 3,0T 3,32x1,70/0,35 ECO v elektrice
Třístranný sklápěcí přívěs ATS 3SKS 3,0T 3,32x1,70/0,35 ECO v elektrice
| Unser Preis ohne MwSt.: 159 800 CZK | |
| 193 358 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravový třístranný sklápěč všestranného využití, určený pro převoz sypkých materiálů, paletového zboží, bagrů a mechanizace. Elektrické ovládání hydraulického sklápění s vlastním výkonným akumulátorem a dálkovým ovladačem. Konstrukci tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám s robustní podlahou z tlakově lisované voděodolné desky kryté žárově zinkovaným plechem. Hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné včetně sloupků - možnost provedení plato. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami AL-KO/KNOTT SRN a integrovaným boxem na nájezdy pod ložnou plochou. Přívěs má vysokou konstrukční nosnost. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP.
Záruka na přívěs 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 15980,- Kč a splátkou od 3688,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 3000 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 730 kg |
| Nutzgewicht: | 2270 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3320 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1700 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 14" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 350 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové nápravy a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN (2x1500kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám (provedení 3500kg)
- vyztužený podlahový rošt z příček pod ložnou plochou
- masivní oje z uzavřeného svařovaného profilu
- brzdový systém vybaven couvací automatikou
- litinový tažný kloub
- zátěžová kola 185R14"C
- podlaha tlakově lisovaná voděodolná deska tl. 15 mm potažená žárově zinkovaným plechem tl. 1,5 mm
- sklápění do 3 stran
- elektrické ovládání hydraulického systému s vlastním akumulátorem a dálkovým ovládáním
- konektor pro dobíjení akumulátoru
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350 mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- PROFI uzávěry bočnic - Safegrip
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- 8x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v obvodovém M-profilu
- zesílené opěrné kolečko automat
- integrovaný box pod ložnou plochou pro ALU nájezdy
- zakládací klíny
- blatníky černé barvy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
- opěrné nohy pro stabilitu při nakládání, nájezdy pro převoz bagrů a techniky, box na nářadí, nástavba bočnic, pletivová nástavba Gitter, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, překrývací síť, rezervní kolo, ALU disky, zámek přívěsu, redukce 7/13, kotvící třmeny do podlahy navíc, dobíjecí kabely, nabíječka akumulátoru






































