AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík dvounápravový ZV 32 750kg N2 3,00x1,80 13" plato
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Anhänger bis 750kg
Přívěsný vozík dvounápravový ZV 32 750kg N2 3,00x1,80 13" plato
Přívěsný vozík dvounápravový ZV 32 750kg N2 3,00x1,80 13" plato
| Unser Preis ohne MwSt.: 43 500 CZK | |
| 52 635 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravové nebrzděné univerzální plato s koly pod ložnou plochou, vhodné pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi, značkovými nebrzděnými německými nápravami AL-KO/KNOTT SRN (2x750kg) na 1500kg, dokladově 750kg - bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E!
Záruka, platnost STK 6 let. Možnost výhodného splácení vč. havarijního a povinného pojištění. Pro podnikatelské subjetky možnost splátkového prodeje s akontací od 10%.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 277 kg |
| Nutzgewicht: | 473 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1800 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové nápravy KNOTT/AL-KO SRN (2x750kg) na 1500kg
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic - pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, ALU bočnice, nástavba bočnic, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































