AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Urspr. Preis: 281 325 CZK
ušetříte 24 926 CZK (9%)
| Unser Preis ohne MwSt.: 211 900 CZK | |
| 256 399 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Třínápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních automobilů, těžkých SUV nebo dodávek. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C s ALU disky. Konstrukční nosnost náprav 4050 kg! Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 3500 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 926 kg |
| Nutzgewicht: | 2574 kg |
| Länge der Ladefläche: | 5410 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2090 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 3 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 10'' |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN (3x 1350kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- celohliníková podlaha ze skládaných profilů
- litinová nájezdová brzda
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C s ALU disky
- nízká nákladová výška - cca 610mm
- bezkonkurenční úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- hydraulické sklápění korby pomocí ruční pumpy
- 20x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce a plachty
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ






































