AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník sportovních automobilů s celohliníkovou ložnou plochou IM 2,7T 5,01x2,09
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Plateaus
Přepravník sportovních automobilů s celohliníkovou ložnou plochou IM 2,7T 5,01x2,09
Přepravník sportovních automobilů s celohliníkovou ložnou plochou IM 2,7T 5,01x2,09
Urspr. Preis: 211 266 CZK
ušetříte 41 987 CZK (20%)
| Unser Preis ohne MwSt.: 139 900 CZK | |
| 169 279 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Možnost dokoupit přídavné skládací na 1/3 ALU nájezdy pro převoz automobilů s nízkou světlou výškou.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 13990,- Kč a splátkou od 3229,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 2700 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 695 kg |
| Nutzgewicht: | 2005 kg |
| Länge der Ladefläche: | 5010 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2090 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 10'' |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- celohliníková podlaha ze skládaných profilů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 500mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- hydraulické sklápění korby pomocí ruční pumpy
- 14x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































