AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík pro přepravu mechanizace ZV 32 750kg N1 3,00x1,80" 10" zesílená náprava
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Anhänger für Motorräder und Roller
Přívěsný vozík pro přepravu mechanizace ZV 32 750kg N1 3,00x1,80" 10" zesílená náprava
Přívěsný vozík pro přepravu mechanizace ZV 32 750kg N1 3,00x1,80" 10" zesílená náprava
| Unser Preis ohne MwSt.: 41 000 CZK | |
| 49 610 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednonápravové nízkoložné nebrzděné plato s koly pod ložnou plochou vhodné pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu. Možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350mm - provedení valník. Přívěs je vybaven značkovou nebrzděnou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN (1300kg), pneu 195/55 10"C a tvoří velmi nízkou nákladovou výšku cca 600mm - výborné jízdní vlastnosti a nízké těžiště.
Záruka, STK platná 6 let.
Možnost prodeje na splátky. Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10% včetně povinného a havarijního pojištění.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 230 kg |
| Nutzgewicht: | 520 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1800 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 10'' |
| Plane: | ohne Plane |
- zesílená nebrzděná značková náprava KNOTT/AL-KO SRN (1300kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- provedení plato
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 350 mm
- příprava pro rohové sloupky na dodatečnou montáž konstrukce, bočnic
- zátěžové nížkoprofilové pneu 195/55R10"C
- velmi nízká nákladová výška - cca 600mm, výborné těžiště
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, ALU bočnice, nástavba bočnic, zesílená náprava na 1300kg, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































