AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník 3ks motocyklů - nebrzděný přívěsný vozík ZV 32 750kg N2 3,00x1,80/0,35"
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Pkw-Anhänger bis 750 kg
Přepravník 3ks motocyklů - nebrzděný přívěsný vozík ZV 32 750kg N2 3,00x1,80/0,35"
Přepravník 3ks motocyklů - nebrzděný přívěsný vozík ZV 32 750kg N2 3,00x1,80/0,35"
| Unser Preis ohne MwSt.: 57 800 CZK | |
| 69 938 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravový nebrzděný přívěs s koly pod ložnou plochou a odnímatelnými bočnicemi, vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato, značkové nebrzděné německé nápravy AL-KO/KNOTT SRN (2x750kg) na 1500kg, dokladově 750kg - bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E! Přívěs je vybaven 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Záruka 24 měsíců, STK platnost 6 let.
Možnost splátkového prodeje pro podnikatelské subjekty s akontací od 10%.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 333 kg |
| Nutzgewicht: | 417 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1800 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 350 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové nápravy KNOTT/AL-KO SRN (2x750kg) na 1500kg
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 3x zajišťovací držák motocyklu s automatickým zajištěním
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, zesílená tažná spojka, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































