AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09 FE
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Für Transport von Vierrädern, Mähmaschinen und Kleintraktoren
Přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09 FE
Přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09 FE
Urspr. Preis: 176 418 CZK
ušetříte 31 339 CZK (18%)
| Unser Preis ohne MwSt.: 119 900 CZK | |
| 145 079 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s ližinovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořena z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Možnost dokoupit přídavné skládací na 1/3 ALU nájezdy pro převoz automobilů s nízkou světlou výškou.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 11990,- Kč a splátkou od 2767,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 2700 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 721 kg |
| Nutzgewicht: | 1979 kg |
| Länge der Ladefläche: | 5010 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2090 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 10'' |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 500 mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- výkonná dvoupístová hydraulika pro sklopení plošiny
- 14x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,34x2,09m) + 670 mm činí nájezdové můstky)
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































