AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Anhänger Angebot
Für Transport von Vierrädern, Mähmaschinen und Kleintraktoren
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Nebrzděné plato BR 750kg N1 4,16x1,52 ZN
Urspr. Preis: 61 952 CZK
ušetříte 6 413 CZK (10%)
| Unser Preis ohne MwSt.: 45 900 CZK | |
| 55 539 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednonápravové nebrzděné nákladní plato s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 750 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 313 kg |
| Nutzgewicht: | 437 kg |
| Länge der Ladefläche: | 4160 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1520 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Ungebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Plane: | ohne Plane |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- možnost dokoupení hliníkových bočnic výšky 300 mm
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek






































