AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěs za osobní auto ZV 32 1,5T B1 3,00x1,80/1,60
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Přívěs za osobní auto ZV 32 1,5T B1 3,00x1,80/1,60
| Unser Preis ohne MwSt.: 81 900 CZK | |
| 99 099 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednonápravový brzděný přívěs s konstrukcí a plachtou, koly pod ložnou plochou a odnímatelnými bočnicemi, vhodný pro nakládání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 4 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato, zesílená jeklová konstrukce s celní lakovanou plachtou výšky 1,60m - možnost demontáže plachty včetně konstrukce. Přívěs je vybaven značkovou německou nápravou a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu 195/50R13"C s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti přívěsu na 750 kg a jeho provoz bez nutnosti řidičského oprávnění skupiny E!!!
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 1500 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 358 kg |
| Nutzgewicht: | 1142 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1800 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige nicht/keine |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 1600 mm |
| Plane: | mit Plane |
- značková náprava a brzdný systém KNOTT/AL-KO SRN (1350kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 5ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- zesílené rohové sloupky
- jeklová konstrukce s celní lakovanou plachtou - výška 1,60m
- možnost různých barev plachty a potisku na míru
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- zátěžové pneu 195/50R13"C
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- plastové zakládací klíny
- příprava pro tlumiče nápravy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- přední poziční osvětlení
- opěrné kolečko
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, plachta překrývací, plachta s konstrukcí, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































