AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník mechanizace BT 6,5T 3,62x2,03/0,40 rampa, protiskluzová guma
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Přepravník mechanizace BT 6,5T 3,62x2,03/0,40 rampa, protiskluzová guma
| Unser Preis ohne MwSt.: 614 000 CZK | |
| 742 940 CZK inkl. MwSt. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Dvounápravový vzduchem brzděný přívěs s koly vedle ložné plochy vhodný pro převoz stavební mechanizace a těžkých strojů. Konstrukci tvoří ocelový žárově zinkovaný rám s pevnými ocelovými bočnicemi výška 400 mm, podlaha z voděodolné tlakově lepené desky potažené vysoce pevnou podlahovou gumou. Zadní zesílená nájezdová rampa potažená podlahovou gumou - výška rampy 2300 mm s ručním navijákem pro spouštění a zvedání rampy. Přívěs je vybaven značkovými zesílenými nápravami AL-KO SRN a brzdnou soustavou WABCO včetně ABS a výškově stavitelnou ojí pro oko - čep 40 a 50 mm.
Záruka 24 měsíců, STK platná.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 6500 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 1912 kg |
| Nutzgewicht: | 4588 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3620 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2030 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 80 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 17.5" |
| Bordwand-Material: | verzinkt |
| Ladenflächenhöhe innen: | 400 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové zesílené německé nápravy AL-KO SRN
- vzduchový brzdný systém WABCO včetně ABS a parkovací brzdou
- ocelový celosvařovaný žárově zinkovaný rám
- zesílená podlaha z voděodolné tlakově lepené desky potažené podlahovou gumou tl. 6 mm
- ocelové žárově zinkované bočnice výšky 400 mm, pevné
- výškově stavitelná oj v rozmezí 500 - 1010 mm
- spojení pro oko průměr 40 mm
- alternativně za příplatek lze dodat oko pr. 50 mm
- zakládací klíny
- zesílené opěrné kolečko automat
- 10x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v obvodovém M-profilu
- rezervní kolo vč. držáku
- pochozí blatníky
- kola 205/65R 17,5"
- robustní nájezdová rampa z ocelového roštu a voděodolné desky s podlahovou gumou - výška rampy 2300 mm
- ruční naviják pro spouštění a zvedání rampy
- 2 x zásuvka 7 pólů
- kvalitní elektroinstalace 24V
- konstrukční rychlost 80km/hod
- ryze český výrobek
Weitere Suchergebnisse
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T...
Abmessungen: 6500x2500
Nutzgewicht: 19850 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,6T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1020 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,8T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg
Přívěsný vozík ZV26B1 1,8T/ 1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg






































