AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový valníkový přívěs ZV 32 2,7T B2 3,00x1,80/0,35
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Bazarový valníkový přívěs ZV 32 2,7T B2 3,00x1,80/0,35
| Unser Preis ohne MwSt.: 66 100 CZK | |
| 79 981 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Bazarový dvounápravový přívěs s velmi vysokou užitečnou hmotností - cca 2254kg, možnost nakládání z boční strany, plně otevírací a odnímatelné ALU bočnice, pro převoz až 4 europalet, možnost vybavení konstrukcí a plachtou, značkové nápravy SRN KNOTT SRN 2 x 1350 kg !!. Celková hmotnost vozíku 2700kg.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | gebraucht |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 2700 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 416 kg |
| Nutzgewicht: | 2284 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1810 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Baujahr: | 2025 |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2025 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 350 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- zesílené značkové nápravy SRN KNOTT na 2700 kg
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životnostní
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- zesílené opěrné kolečko
- brzdový systém vybaven couvací automatikou
- zakládací klíny
- ALU bočnice sklopné, odnímatelné, eloxované výšky 350mm
- možnost provedení plato
- podlaha z voděodolné protismykové desky, síla 15 mm
- 6x kotvící třmen v podlaze
- odnímatelné rohové sloupky
- kola 13"
- žárově zinkovaný rám
- provedení na 130km/hod
- kvalitní elektroinstalace 13 PIN
- přední + zadní čelo sklopné a odjímatelné
- příprava pro plachtovou konstrukci nebo nástavbu bočnic
- ryze český výrobek






































