AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník zvedacích plošin a UNC HS 3,5T B2 3,94x1,85 stavitelná oj
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Neue Anhänger
Multifunkční přívěsné vozíky
Anhänger für Transport von Quads, Mähmaschinen und Kleintraktoren
Přepravník zvedacích plošin a UNC HS 3,5T B2 3,94x1,85 stavitelná oj
Přepravník zvedacích plošin a UNC HS 3,5T B2 3,94x1,85 stavitelná oj
| Unser Preis ohne MwSt.: 334 700 CZK | |
| 404 987 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Hydraulicky spouštěcí plošinový přepravník vhodný pro vysoké bodové zatížení a k přepravě nůžkových plošin, stavební mechanizace a komunální techniky. Ložná plocha se po odjištění hydrauliky spustí k zemi s úhlem nájezdu cca 4°, po naložení přepravované plošiny se pomocí el. ovládaného hydroagregátu vrátí do přepravní polohy. Přívěs je vybaven výškově stavitelnou ojí - možnost úpravy výšky spojení závěsu, rozsah spojení cca 350 - 900 mm od země. Konstrukci tvoří vysoce robustní celosvařovaný žárově zinkovaný rám s přídavnými podélnými nosníky a zesílenou podlahou tvořenou z protiskluzové voděodolné desky tl. 18mm + Alu protismykového plechu. Jedná se o přívěs vyráběný na zakázku s možností drobných úprav.
Záruka 24 měsíců, STK 4 roky.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 33470,- Kč a splátkou od 7726,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 3500 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 1004 kg |
| Nutzgewicht: | 2496 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3940 mm |
| Breite der Ladefläche: | 1850 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 140 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 2 Achsen |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder seitwärts |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 13" |
| Bordwand-Material: | Stahl mit Oberflächenbeschichtung |
| Plane: | ohne Plane |
- značkové hydraulicky sklopné nápravy AL-KO - SRN
- litinová nájezdová brzda
- vyztužený a zesílený celosvařovaný žárově zinkovaný rám
- zesílená podlaha z 18mm silné voděodolné překližky a Alu protismykového plechu + přídavné podlahové podélné nosníky
- elektrické ovládání hydraulického čerpadla s nouzovou ruční pumpou a vlastním akumulátorem
- výškově stavitelná oj, rozsah spojení cca 350 - 900mm od země
- úhel nájezdu cca 4 stupně
- zátěžové pneu o rozměru 195/50 R13C
- 10x kotvící třmen pogumovaný v obvodovém M-profilu
- zesílené opěrné kolečko
- zakládací klíny
- na předním čele kapsy pro naviják
- kvalitní elektroinstalace 13 PIN
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4.900,- Kč bez DPH
- možnost konstrukční rychlosti 140km/hod
- ryze český výrobek
Weitere Suchergebnisse
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T...
Abmessungen: 6500x2500
Nutzgewicht: 19850 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,6T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1020 kg
Přívěsný vozík -ZV26B1 1,8T/1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg
Přívěsný vozík ZV26B1 1,8T/ 1m3 izolovaná cisterna na...
Abmessungen: 2270x1605
Nutzgewicht: 1220 kg






































