AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Jednonápravové vzduchem brzděné plato AVG 10T 7,00x2,54
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Neue Anhänger
Für Containertransport
Jednonápravové vzduchem brzděné plato AVG 10T 7,00x2,54
Jednonápravové vzduchem brzděné plato AVG 10T 7,00x2,54
| Unser Preis ohne MwSt.: 519 000 CZK | |
| 627 990 CZK inkl. MwSt. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Univerzální vzduchem brzděné zesílené plato vhodné pro přepravu palet, paletového zboží a jiných materiálů. Přívěs má vysokou nosnost 7350kg. Záruka 24 měsíců. Pro podnikatelské subjekty lze přívěs profinancovat s akontací od 20%.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 51900,- Kč a splátkou od 11981,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 10000 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 2650 kg |
| Nutzgewicht: | 7350 kg |
| Länge der Ladefläche: | 7000 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2540 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 90 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 17.5" |
| Plane: | ohne Plane |
- žárově zinkovaný a vyztužený žebřinový rám
- zesílený podlahový rošt - příčky navíc
- vzduchové pérování
- SRN náprava BPW
- kola dvoumontáž 235/75 17,5"
- brzdová soustava WABCO vč. ABS/EBS, bubnové brzdy
- propojovací kabely ABS + elektroinstalace ( 15 PIN / 2 x 7 PIN )
- obvodový multilem s možností vázání nákladu po 100 mm
- parkovací brzda
- podlaha voduvzdorná překližka 24mm
- 2x podpěrná noha zadní
- 1x podpěrná noha vpředu
- spojení pro oko průměru 40/50mm horní závěs ve variabilních výškách 700,800,900mm
- zábrany proti podjetí
- za příplatek lze dodat hliníkové nájezdy různých parametrů
- konstrukční rychlost 90km/hod
- ryze český výrobek
Weitere Suchergebnisse
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T...
Abmessungen: 6500x2500
Nutzgewicht: 19850 kg






































