AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přepravník automobilů AF B1 1,8T 3,60x2,00" 13"
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Anhänger
Neue Anhänger
Anhänger für Autotransport
Sklopný přepravník automobilů AF B1 1,8T 3,60x2,00" 13"
Sklopný přepravník automobilů AF B1 1,8T 3,60x2,00" 13"
| Unser Preis ohne MwSt.: 78 200 CZK | |
| 94 622 CZK inkl. MwSt. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Jednoosý předváděcí brzděný přepravník vozidel s naklápěcí ložnou plochou. Velmi kompaktní a lehký přívěs s jednoduchou obsluhou. Zátěžové pneumatiky 13"C s vysokým kilometrickým proběhem. Naklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti až na 1100kg. Užitečná hmotnost přívěsu - 1321kg. Přívěs je v záruce 24 měsíců, STK 4 roky.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 7820,- Kč a splátkou od 2180,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | neu |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 1800 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 482 kg |
| Nutzgewicht: | 1318 kg |
| Länge der Ladefläche: | 3600 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2000 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 100 km/h | 130 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | ja |
| Reifen: | 13" |
| Plane: | ohne Plane |
- značková zesílená náprava a brzdný systém SRN KNOTT, AL-KO
- žárově zinkovaný pevnostní rám
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/50R13C
- zesílené podpěrné kolečko automat
- 2x rychloupínací klín
- 2ks nájezdů
- příprava pro tlumiče nápravy
- příprava pro naviják
- rezervní kolo vč. držáku za 4.900,-Kč bez DPH
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče náprav
Weitere Suchergebnisse
Nebrzděný sklopný přívěsný vozík SPC 750kg 2,57x1,30/0,35
Abmessungen: 2570x1300
Nutzgewicht: 495 kg






































