AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs AVG 10T 6,60x2,48/0,40 valník
Die größte Anhängerauswahl in der Tschechischen Republik!
Nákladní přívěs AVG 10T 6,60x2,48/0,40 valník
| Unser Preis ohne MwSt.: 589 000 CZK | |
| 712 690 CZK inkl. MwSt. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Rufen Sie an377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Rufen Sie an777 306 430
Univerzální vzduchem brzděný jednoosý valník s celkovou hmotností 10.000kg. Přívěs má zesílenou konstrukci a podlahu pro přepravu stavební mechanizace, kolových a pásových bagrů. Na přívěs lze vyrobit plachtu včetně konstrukce do výšky 4,0m, podlaha 24mm, odnímatelné a sklopné dělené eloxované bočnice 400mm. Z přívěsu lze demontovat bočnice a sloupky - provedení plato. Stavitelná oj v rozmezí cca. 460 - 750 mm. Vzduchové pérování zajišťuje vysoký kilometrický proběh pneumatik a komfortní jízdní vlastnosti. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu nebo úvěru s akontací od 20%. Záruka 12 měsíců.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 58900,- Kč a splátkou od 13597,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technische Spezifikationen können sich auch ohne einen ausdrücklichen Hinweis ändern. Die Abbildungen dienen nur zur Information und können in der Ausstattung auch verschiedene Extras beinhalten.
| Anhänger ZUSTAND: | Vorführhänger auf Lager |
|---|---|
| Gesamtgewicht: | 10000 kg |
| Verfügbares Gewicht: ** | 2300 kg |
| Nutzgewicht: | 7700 kg |
| Länge der Ladefläche: | 7400 mm |
| Breite der Ladefläche: | 2480 mm |
| Erlaubte Höchstgeschwindigkeit: | 90 km/h |
| Führerschein Klasse E: * | ich benötige |
| Bremsen: | Gebremst |
| Achsenanzahl: | 1 Achse |
| Betriebsjahr: | 2026 |
| Lage der Räder: | Räder unterhalb |
| Kippfunktion: | nein |
| Reifen: | 17.5" |
| Bordwand-Material: | alu |
| Ladenflächenhöhe innen: | 350 mm |
| Plane: | ohne Plane |
- spojení horní závěs oko průměr čepu 40mm nebo 50mm
- stavitelná oj v rozmezí cca. 460 - 750 mm
- rezervní kolo 235/75R17,5"
- značková BPW - SRN náprava
- dvoumontáž, brzdová soustava Wabco včetně EBS/ABS,
- parkovací brzda TRISTOP
- propojovací kabel ABS, zábrany proti podjetí
- přední heverovací opěrná noha
- 2x zadní výsuvné podpěry pro najíždění mechnizace
- systém přizvedávání
- spouštění ložné plochy
- prodloužená oj na 1800 mm
- elektroinstalace 2 x 7 PIN + případná redukce
- obvodová kotvící lišta Multilock
- ryze český výrobek






































